ساختمان

پيچ و مهره

صنعت تعداد زيادي از انواع اتصال دهنده ها را براي اهداف مختلف توليد مي كند. اين ميخ، پيچ، مهره، لنگر، پيچ و مهره. اين آخرين موردي است كه مورد بحث قرار مي گيرد. به نام عضو اتصال پيچ با سر مخروطي و ميله رزوه اي در تمام طول آن. اين همچنين در مورد اتصال قطعات مختلف (چوب، فلز، پلاستيك و غيره) صدق مي كند. عناصر چفت و بست براي آن بايد رزوه شود. سر هواپيما يك سوراخ متقاطع براي نخ كردن بريد.

سر پيچ را حفر كنيدگاهي لازم است قطعات را طوري به هم وصل كنيد كه هيچ قسمت بيرون زده روي سطح نداشته باشيد. در اين مورد، از پيچ هايي با سر پايين استفاده كنيد: اتصال ايمن دو سطح، از بيرون كاملاً نامرئي باقي مي ماند. مردم عادي اغلب به پيچ مي گفتند. براي نصب عنصر كوپلينگ از پيچ گوشتي فيليپس استفاده مي شود. پس از نصب در يك سوراخ پيچ رزوه شده در جهت درست.

اين پلاگين در زمينه هاي مختلف صنعت از جمله ابزارسازي، مهندسي مكانيك، كشتي سازي، تاسيسات و شركت ها در مناطق ديگر استفاده مي شود. و در ساخت مبلمان حفر پيچ - به سادگي غير قابل تعويض. با آن ميز، كمد، تخت، كابينت و ساير مبلمان در خانه از نظر زيبايي شناسي دلپذير و راحت است. پيچ استاد بولت اغلب، اين پيچ ها داراي لوازم جانبي مختلفي هستند، به عنوان مثال، آلن، انتهاي نوك تيز براي غيره. اين به طور قابل توجهي دامنه كاربرد را گسترش مي دهد.

پيچ آلن مناسب در مواردي است كه لازم است گهگاه قطعات را متصل و جدا كنيد. معمولاً با يك سوراخ در سر يك فرم خاص مشخص مي شود. براي باز كردن و رزوه كشي يك كليد مخصوص آلن در آن قرار داده شده است. چنين عناصري ساده تر قوي تر هستند، علاوه بر اين، بسيار طولاني تر هستند. اسلات پيچ معمولي با شل شدن مكرر به سرعت خراب مي شود، كه هرگز با سوكت شش گوش اتفاق نمي افتد.
پيچ حفر شده ظاهر چيزها را خراب نمي كند و پيچ آلن بسيار قابل اعتماد است. هر دو نوع مونتاژ هم در صنعت و هم در زندگي روزمره بسيار محبوب هستند. با تركيب اين ويژگي ها، در عين حال پيچ هايي با يك شش ضلعي حفر شده توليد كنيد. با استفاده از آنها، ارتباط بسيار قوي و در عين حال ظريفي دارند.

از پيچ و مهره هاي استاندارد براي نسبت دادن به توليد آنها فقط فولادهاي خاص استفاده مي شود، زيرا كيفيت اين عناصر اغلب ارتباط مستقيمي با استحكام تركيبات بسيار مهمي دارد. به عنوان مثال، ايمني و حتي زندگي انسان ممكن است به ساخت و مهندسي چنين عناصر ايمني بستگي داشته باشد.
پيچ ها و مهره ها را مي توان از برنج، مس يا حتي چوب ساخت. بست هاي فولادي نيز به صورت نواري يا با آن موجود است. همانطور كه معمولا از روي سفيد استفاده مي شود.
پيچ حفاري - بسيار مهم و گاهي غير قابل تعويض. در حال حاضر، هيچ طرحي با كمك او ساخته نشده است، تصور تقريباً هر حوزه اي از صنعت غيرممكن است. كمتر در زندگي روزمره استفاده مي شود، كه به شما امكان مي دهد ارتباطات بسيار قوي، منظم و پنهاني ايجاد كنيد.

منبع:: altonboltco.com

ادامهـ مطلبـ
بازدید : | ۲۳ آبان ۱۴۰۰ | ۱۰:۱۰:۲۵ | حسن
برچسب: ،

آخرین مطالب ارسالی

پيچ و مهره

جك سقفي ساختماني

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان